CZY BANK ODDA MI PIENIĄDZE ❓ ❓ ❓

Udostępnij:
Oceń ten wpis!

To chyba jedno z najczęściej zadawanych nam pytań (obok pytania o szanse na wygranie sprawy). Nie od dziś wiemy, że kredytobiorcy wygrywają z bankami i nawet przyzwyczailiśmy się do tej myśli, chociaż jeszcze kilka lat temu wydawało się, że z bankiem nie da się wygrać. Czas pokazał, że ochrona konsumencka istnieje. Natomiast nadal wśród kredytobiorców obserwujemy brak pewności o to, czy bank aby na pewno przeleje nam zasądzone pieniądze. Nadal macie Państwo obawy, czy bank nie znajdzie jakieś luki i nie uchyli się od wykonania wyroku Sądu.

Nic bardziej mylnego. Bank, jak każdy podmiot, który przegrywa proces sądowy, jest zobowiązany do wykonania wyroku Sądu. Po drugie, nasze doświadczenia pokazują, że banki co do zasady rozliczają się z kredytobiorcami.

Na potwierdzenie – przelew nadpłaty ponad kapitał dokonany na rzecz naszych Klientów. Kapitał – zgodnie z ustaleniami – został w banku, a nasi Klienci mają zakończony temat kredytu hipotecznego, co niezmiernie nas cieszy.

Kolejni Klienci zostali definitywnie uwolnieni od tzw. kredytu frankowego, co jest dla nas ogromnie satysfakcjonujące ☺️