ZOSTALIŚMY „ODKRYCIEM ROKU” WEDŁUG GAZETY WPROST W RAMACH PLEBISCYTU „TUZY BIZNESU 2022″

Udostępnij:
Oceń ten wpis!

Miło nam poinformować, że dnia 8 grudnia 2022 roku na Gali Tuzy Biznesu 2022 odbywającej się w NYX Hotel Warsaw Kancelaria Pilawska Zorski Adwokaci została laureatem nagrody „Odkrycie Roku 2022”. Z rąk organizatorów statuetkę odebrała adw. Karolina Pilawska oraz adw. Andrzej Zorski, który wygłosił także krótką przemowę dziękczynną.

Dlaczego akurat my zostaliśmy wyróżnieni tą nagrodą? Przeczytajcie Państwo sami krótki wyciąg z laudacji, wygłoszonej przez organizatorów:

„Kancelarie wyróżnia skuteczność podejmowanych działań – sukcesem kancelarii jest m. in. 100 proc. wygranych prawomocnie spraw w tzw. „sprawach frankowych”. Jak mówią – w innych dziedzinach są nie mniej skuteczni. Na sukces wygranych spraw i zadowolonych klientów składa się nie tylko znajomość litery prawa i obowiązującego orzecznictwa, ale także rzetelne i kompleksowe przygotowanie do procesu oraz zaplanowanie optymalnej strategii procesowej. Zespół prawników tworzących Kancelarię to połączenie wieloletniego doświadczenia, wszechstronnej wiedzy i kreatywności w rozwiązywaniu problemów prawnych. Co jednak szczególnie wyróżnia kancelarie to podejście do klienta – nie widzą tylko sprawy czy problemu, a przede wszystkim ludzi, którzy się z nimi mierzą. I potrafią to wytłumaczyć ludzkim językiem”.

Szczególnie dumni jesteśmy z faktu, iż doceniono nasze nowoczesne i nieco inne podejście do Klientów. Dla nas liczą się ludzie, a nie sprawy, o czym – mamy nadzieję – mieli Państwo okazje się już przekonać.

Jeszcze raz dziękujemy organizatorom – WPROST oraz PMPG Polskie Media S.A. i kapitule, która zdecydowała się przyznać to wyróżnienie właśnie nam.

Dziękujemy także pozostałym laureatom – Blachotrapez, Grupa ARCHE, BetaMed Centrum Medyczne, Eleport, Libra Residence, Skarpa Warszawska, Tiens Poland, Koleje Śląskie, Dr Pordes – Implantologia Warszawa

Więcej przeczytacie Państwo tutaj: https://tuzy-biznesu.wprost.pl/laureaci/2022

Wywiad: https://biznes.wprost.pl/firmy-i-rynki/11015293/dobrej-kancelarii-prawniczej-powinna-przyswiecac-idea.htmlsda