PRAWOMOCNE ZABEZPIECZENIE W SPRAWIE PRZECIWKO MBANK S.A.

Udostępnij:
Oceń ten wpis!

Wakacje, wakacjami, ale nikt nie zwalnia tempa! Tym razem informujemy o oddaleniu zażalenia mBank S.A. na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie, XXV Wydział Cywilny, SSR del. Agnieszka Wlekły – Pietrzak, z dnia 15 stycznia 2021 roku, o udzieleniu naszym Klientom zabezpieczenia poprzez:

➡️ zwolnienie ich z obowiązku dokonywania na rzecz mBank S.A. spłaty rat kredytu w wysokości i terminach określonych Umową kredytu oraz

➡️ zakazanie mBank S.A. złożenia oświadczenia o wypowiedzeniu przedmiotowej Umowy w okresie od lutego 2021 roku do czasu uprawomocnienia się orzeczenia w sprawie.

Zażalenie mBank S.A. zostało rozpoznane w dniu 5 lipca 2021 roku i oddalone w całości, co oznacza, że POSTANOWIENIE O ZABEZPIECZENIU JEST PRAWOMOCNE, a nasi Klienci mogą w spokoju oczekiwać na ostateczne rozstrzygnięcie ich sprawy.

Pierwotna sygnatura sprawy: XXV C 1417/20 (zanim SSR del. Agnieszka Wlekły – Pietrzak została oddelegowana do Wydziału Frankowego).

PRAWOMOCNE ZABEZPIECZENIE W SPRAWIE PRZECIWKO MBANK S.A.  - wyrok

O udzieleniu zabezpieczenia w I instancji pisaliśmy tutaj: https://pzadwokaci.pl/sad-zezwala-na-niesplacanie-kredytu-w-trakcie-procesu-mbank/.